Представники Сумської філії ХНУВС – професор кафедри юридичних дисциплін Олексій Шуміло, провідний фахівець філії Валерій Кудрявцев, курсанти другого курсу Андрій Левченко та Дмитро Завидний – зустрілися зі старшокласниками Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 19 Сумської міської ради. Вони розповіли майбутнім абітурієнтам про напрями підготовки здобувачів вищої освіти у Сумській філії ХНУВС, терміни навчання та умови вступу.

Інспектор взводу № 1 роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції у Сумській області Євгеній Медзіновський провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнями щодо запобігання злочинності серед дітей, а також поінформував їх про форми, прояви, причини і наслідки домашнього насильства. Представник поліції разом із курсантами продемонстрували ефективні прийоми самозахисту, також виконання одного із найважливіших елементів іспиту з фізичної підготовленості – комплексну силову вправу. Наприкінці заходу школярі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

У межах співпраці між навчальними закладами випускників запросили на екскурсію до Сумської філії ХНУВС.