Представники ХНУВС – фахівчиня відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олександра Рябко та доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павло Червоний провели профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускниками ліцею № 12 м. Вінниця. Вони розповіли майбутнім абітурієнтам про умови вступу на навчання за державними замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році. Також нагадали, що термін подачі онлайн-анкет на порталі для кандидатів на навчання osvita.np.gov.ua завершується 31 травня поточного року. Детально розповіли про проведення іспиту з фізичної підготовленості та з чого складається комплексна силова вправа. Павло Червоний розповів про спеціальність «Психологія», про подальше навчання за обраними спеціальностям, про соціальний захист і працевлаштування після закінчення вишу.