Доцент кафедри педагогіки та психології Павло Червоний спільно із курсантом 1 курсу факультету № 3 Євгеном Ратошнюком провели профорієнтаційну зустріч із випускниками Вінницького ліцею № 29 та заступницею директора з виховної роботи Любов’ю Єсиповою. Вони розповіли ліцеїстам про особливості вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ за державним замовленням за спеціальністю «Психологія», про специфіку виконання комплексної силової вправи, як складової частини іспиту з фізичної підготовленості для абітурієнтів. Павло Червоний наголосив, що портал osvita.np.gov.ua для заповнення анкети кандидата на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання відкрито до 31 травня поточного року. Курсант розповів учням про те, чому обрав професію правоохоронця, як готувався до вступних іспитів, поділився своїми враженнями про навчання.