До Дня української вишиванки курсанти та студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у міській акції «Вишиванка – код єднання», що була організована Управлінням патрульної поліції в Сумській області.

На театральній площі міста Суми відбулося свято української вишиванки за участі представників різних сфер діяльності, закладів освіти, а також громадськості міста. Під час акції курсанти 2 курсу Ілля Іщенко, Віталіна Горошко, Софія Пойдун, Вікторія Галич провели тематичну вікторину, познайомили учнівську молодь із закладом вищої освіти, надали друковану продукцію, розфарбували поліцейську машину у стилі вишиванки та зробили яскраві світлини на згадку про святкування Дня вишиванки у місті.

Вітаємо всіх українців зі святом!

Сумська філія ХНУВС