Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ у складі завідувачки кафедри Тетяни Гудзь, професора кафедри Андрія Войціховського та викладача кафедри Вадима Мальцева взяли участь у лекції, що проводили судді Конституційного Суду України. Захід було присвячено темі «Право на недоторканність особистого і сімейного життя: юридичні позиції Конституційного Суду України».

Лекцію проводили судді Конституційного Суду України Віктор Городовенко та Ганна Юровська, які поділилися своїми знаннями та досвідом щодо права на недоторканність особистого і сімейного життя, а також розглянули юридичні позиції Конституційного Суду України з цього питання, сформовані з урахуванням практики Європейського суду з прав людини.