Відбулося  засідання кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3, під час якого було переглянуто проєкти освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти «Правоохоронна діяльність (поліцейські)» з урахуванням пропозицій, що надійшли від стейкхолдерів.

У засіданні кафедри безпосередню участь взяв представник стейкхолдерів – заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, полковник поліції, доктор філософії Ігор Волокітенко. Представник ГУНП у Вінницькій області наголосив, що, зважаючи на необхідність забезпечення якісного освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану, особлива увага повинна приділялася перегляду компонент освітньо-професійних програм та їх логічної послідовності. Особливу увагу було акцентовано на доцільності введення навчальних дисциплін, у результаті вивчення яких здобувачі вищої освіти мають набути необхідних фахових компетентностей.

Пропозиції, висловлені представником ГУНП, були враховані під час доопрацювання проектів освітньо-професійних програм.