Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус ознайомила школярів КУ Сумської ЗОШ № 20 м. Суми з навчальними лабораторіями Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Провідний фахівець Сумської філії Валерій Кудрявцев ознайомив майбутніх випускників із правилами вступу за державним замовленням та контрактною формою навчання, приділив увагу напрямам підготовки здобувачів вищої освіти  та перевагам навчання у Сумській філії ХНУВС.

Досвідчений криміналіст, діючий адвокат, старший викладач кафедри юридичних дисциплін Віктор Кисельов ознайомив школярів з особливостями криміналістичної техніки, видами холодної та вогнепальної зброї, зі специфікою інструментарію при розслідуванні різного роду злочинів. Школярі отримали можливість перевірити справжність грошових купюр і документів, зробити відбитки пальців, ознайомитися з різними видами вогнепальної та холодної зброї та поставити багато запитань.

Наприкінці зустрічі майбутні вступники отримали друковану профорієнтаційну інформацію щодо вступу до Сумської філії ХНУВС у 2023 році.

Сумська філія ХНУВС