У м. Вінниця пройшов чемпіонат Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з гирьового спорту. У запеклій боротьбі курсанти факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ посіли призові місця.

І місце вибороли: курсант 1 курсу Олександр Поночовний у ваговій категорії 85 кг та курсант 2 курсу Владислав Лапенко у ваговій категорії 95 кг. ІІІ місце посіли: курсант 1 курсу Єгор Водолазьський у ваговій категорії 78 кг і курсант 1 курсу Богдан Путятін у ваговій категорії 85 кг.

Серед викладачів доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Микола Боровик посів ІІ місце у ваговій категорії понад 95 кг. Серед ветеранів в абсолютній ваговій категорії ІV почесне місце виборов професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету №1 ХНУВС доктор юридичних наук, професор Олександр Юхно.

У загальнокомандному заліку ХНУВС посів І місце.