Харківський національний університет внутрішніх справ здійснює набір в Автошколу з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» для осіб з інвалідністю.

Проєкт МВС України реалізується в рамках Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні та ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» https://driveability.mvs.gov.ua/.

В університеті створено всі умови для комфортного перебування в закладі: пандуси, пневмотичний підйомник, окремий санвузол, спеціально облаштовані аудиторії та учбовий автомобіль.

Інформація про тривалість та вартість курсу навчання:

- курс теоретичного навчання – 64 години;

- курс практичного навчання – 40 годин;

- загальна тривалість – 11 тижнів;

- орієнтовна вартість навчання – 6000 грн (без вартості пального).

Заняття проходитимуть за адресою: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 14-а.

Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.

Надіслати заявку для проходження навчання в Автошколі для осіб з інвалідністю можна за адресою електронної пошти: [email protected]

Інформаційна довідка