Науково-педагогічний склад кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 – професор кафедри Андрій Войціховський і старший викладач Наталія Філіпська – прослухали лекцію на тему ««Фільтрація» громадян України окупантами як багаторівнева схема порушення прав людини», підготовлена Центром громадянських свобод.

Під час лекції доктор політичних наук, професор, член експертної ради Центру громадянських свобод Михайло Савва наголосив, що після повномасштабного вторгнення Росія депортувала з України понад два мільйони громадян. Окупанти змушують українців проходити принизливу процедуру «фільтрації», а ті, хто не відповідає надуманим критеріям, часто зникають безвісти. Спікер заходу відповів на широкий спектр питань, пов’язаних із порушеннями прав людини внаслідок вчинення окупаційною владою так званої «фільтрації».

Підбиваючи підсумки, Михайло Савва наголосив на необхідності використання всіх можливостей для міжнародного тиску на РФ з метою припинення масових порушень прав людини та злочинів, пов’язаних з «фільтрацією».

ВЗГ ХНУВС