Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету №6 ХНУВС кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у круглому столі «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції» від Офісу підтримки вченого. Робота учасників була поділена на три сесії: «Цифровізація науки: від макрорівня до мікрорівня»; «Національний план щодо відкритої науки: нормативно-правові акти в середньостроковій перспективі»; «Успішні кейси: цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти України». Модерували захід Анна та Теодозія Яцишин. Спікери поділилися досвідом застосування цифрових сервісів у закладах вищої освіти, особливо в період війни, продемонстрували інструменти відкритої науки. У роботі круглого столу взяло участь понад 800 слухачів, що підтверджує важливість тематики заходу.