Завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Шендрик провів робочу зустріч із начальником Управління кримінального аналізу ГУНП в Харківський області Юрієм Лемешком.

Метою зустрічі стали питання покращення й оптимізації методики викладання дисциплін кафедри у напрямі подальшого ефективного використання курсантами отриманих знань й вмінь у практичній площині діяльності підрозділів кримінальної поліції та слідчих органах. Враховуючи місце зустрічі й професійну діяльність Юрія Лемешка, особлива увага була сфокусована на необхідності опанування здобувачами вищої освіти знань і грамотного використання основних інструментів у сфері проведення кримінального аналізу первинної оперативно-розшукової інформації та інших даних, що обов'язково стане в нагоді при виконанні службових обов'язків на оперативних та управлінських посадах, слідчій роботі тощо.