Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова провела зі студентами онлайн-зустріч, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голокосту – однієї з найбільших трагедій в історії людства. Викладачка розповіла студентам, що Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27 січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року. Цього дня у 1945 році війська 1-го Українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц, який став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
Переглянули також фільм «Бій під Крутами – сходинка до Соборності України» про студентів та гімназистів, які у січні 1918 року полягли у страшному бою біля залізничної станції Крути, відстоюючи право українського народу жити у вільній державі.