Професор кафедри цивільного права та процесу факультету №6 ХНУВС Володимир Кройтор взяв участь у роботі круглого столу «Перспективи запровадження групових позовів в Україні». Організаторами виступили Проєкт ЄС «Право-Justice» спільно з Асоціацією адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates' Association (UAA). До роботи круглого столу долучилися представники судової системи України, юридичної спільноти, науковці.
Під час обговорення розглянули низку питань: «Інститут групових позовів: перспективи для вирішення проблем та правові можливості», «Практика застосування групових позовів в європейських державах», «Передумови та законодавчі перспективи формування інституту групового позову в Україні», «Групи правовідносин, на які можливо поширити інститут групових позовів».