Упродовж тижня працівники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи провели низку профорієнтаційних заходів на Харківщині. Провідна фахівчиня Ірина Ширіна зустрілася з керівництвом загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №90 Слобідського району та ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Основ’янського району м. Харкова.
Фахівчиня відділу Олександра Рябко відвідала Комунальні заклади Холодногірського району м. Харкова – загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №136 і №67 та гімназію №13.
Провідний фахівець Юрій Поліванов провів профорієнтаційні зустрічі з працівниками відділу освіти Мереф’янської міської ради щодо обговорення майбутньої співпраці із закладами середньої освіти м. Мерефа Харківської області.
Під час зустрічей вони розповіли про умови вступу за державним замовленням та за кошти фізичних та юридичних осіб, а також запросили випускників та їх батьків, директорів шкіл та керівників відділу освіти на профорієнтаційні онлайн-зустрічі з представниками університету.