У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося заняття в межах службової підготовки з питань профілактики наркоманії серед особового складу, виявлення випадків вживання наркотичних засобів, а також встановлення осіб, причетних до їх розповсюдження серед молоді. Заняття пройшло за участю проректора університету Сергія Бортника, старшого оперуповноваженого управління Департаменту внутрішньої безпеки ГУНП у Вінницькій області Юрія Кривошея та лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр терапії залежностей "Соціотерапія" Вінницької обласної ради» Гліба Головатого. Запрошені гості роз’яснили ознаки вживання наркотичних засобів або психотропних речовин і на конкретних прикладах надали практичні рекомендації щодо дій у разі встановлення осіб, причетних до їх розповсюдження та вживання.