У м. Київ на волонтерських засадах пройшов тренінг з удосконалення навичок керування автомобілем в екстремальних умовах з добровольчим батальйоном польової медицини «Госпітальєри». Це вже не перший тренінг, який проводять сертифіковані викладачі Харківського національного університету внутрішніх справ кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3. Серед них - старший викладач кафедри Руслан Кушніренко, доцент Микола Котелюх, інструктор Микола Чмих спільно зі школою водійської майстерності «М-СПОРТ». Заняття проходили на ділянках дороги з твердим покриттям та в умовах руху по бездоріжжю з імітацією обставин евакуації постраждалих під час ведення бойових дій на різних видах транспортних засобів.

Навчальна програма розроблена науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 з урахуванням досвіду осіб, які керували транспортними засобами в зоні бойових дій.