Протягом грудня 2022 року здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ складатимуть атестацію відповідно до освітньо-професійних програм і навчальних планів зі спеціальностей: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Кібербезпека», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Атестація здобувачів вищої освіти  буде проводитися згідно з розкладами з використанням технологій дистанційного навчання у формі комплексного екзамену за допомогою віртуальної системи управління курсами Moodle.

Додаткову інформацію щодо атестації здобувачі вищої освіти можуть отримати у методистів навчальних курсів навчально-методичного відділення та відділення заочного навчання факультету № 6.