Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 ХНУВС кандидатка економічних наук, доцентка Марина Петченко пройшла навчання у Міжнародній школі педагогічної майстерності «Create Creative Entrepreneurs Leaders School».

Тренерами та менторами Міжнародної школи педагогічної майстерності стали досвідчені викладачі University of Bedfordshire (Велика Британія) та Центру розвитку «ЧАС ЗМІН» (Україна).

Під час вебінарів-тренінгів були розкриті наступні теми: вступ до підприємництва: від теорії до практики; залучення грантових ресурсів; джерела коштів на освітні проєкти та бізнес; уроки викладання підприємництва; цифрова трансформація та як підготувати студентів до її успіху на підприємствах; як використовувати вправу Dragons Den на занятті та під час оцінювання.

За результатами успішного завершення курсу навчання викладачка отримала сертифікат про закінчення Міжнародної школі педагогічної майстерності.

ВЗГ ХНУВС