За сприяння Центру Українсько-польського розвитку Харківського національного університету внутрішніх справ від громадян США та Клінічної фундації Фортуна було передано допомогу одному з медичних закладів Харківщини в районі, що потерпає від  систематичних обстрілів з боку російської федерації. В умовах відсутності електропостачання в зимовий період внаслідок руйнації росіянами української критичної інфраструктури передані теплі речі, обладнання та ліки є вкрай необхідними для збереження життя та здоров'я мешканців найбільш постраждалих районів Харківщини.

Керівництво університету та працівники медичного закладу вдячні громадянам США та Клінічній фундації “Фортуна”, які не залишилися байдужими і простягнули руку допомоги у складний для українців час. Разом можна подолати будь-яку біду. Ми переможемо!