Одним із завершальних етапів підготовки слухачів магістратури у ХНУВС є виробнича практика, що є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти всіх форм навчання. Знання та вміння, отримані під час проходження виробничої практики, захищали слухачі 2 курсу магістратури факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Кібербезпека». Отримані результати дали можливість членам комісії на чолі із завідуючим кафедрою кібербезпеки та DATA-технологій Юрієм Гнусовим перевірити їх теоретичні знання та здобуті практичні навички.

Керівник практики доцент кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Володимир Тулупов зазначив, що при проходженні виробничої практики здобувачі вищої освіти не тільки закріплюють і поглиблюють теоретичні знання, отримані в процесі вивчення загальних та спеціальних навчальних дисциплін, а й максимально наближають їх до майбутньої повсякденної професійної діяльності.

Робота кожного слухача була оцінена комісією з урахуванням продемонстрованих навичок знання чинного законодавства та існуючих стандартів у сфері інформаційної безпеки та/або кібербезпеки.

ВЗГ ХНУВС