Під час несення служби на одному з “Пунктів незламності” курсант Харківського національного університету внутрішніх справ факультету № 3 Богдан Ліщун став свідком конфлікту. Чоловік в алкогольному сп'янінні вдарив жінку, після чого та впала зі сходів. Правопорушник намагався втекти, але курсант наздогнав його, затримав і викликав поліцейських по лінії “102”. До прибуття наряду курсант залишався на місці події.

Богдан Ліщун навчається в університеті за спеціальністю “Правоохоронна діяльність”, він - командир навчального відділення,  ініціативний, відповідальний, надійний товариш. Як зазначає курсант, поліцейський завжди має бути пильним і уважним, щоб мати можливість вчасно попереджати правопорушення: “В умовах війни робота поліцейських набуває особливого значення. Сьогодні ми лише опановуємо професію правоохоронця, але невдовзі отримаємо дипломи і будемо добросовісно нести службу в підрозділах Національної поліції України, охороняти права та свободи громадян, захищати інтереси нашої держави”.