Завідувач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС майор поліції Ігор Ковальов і доцент цієї ж кафедри капітан поліції Микола Боровик долучилися до учасників Проєкту міжнародної технічної допомоги, що реалізується в Україні Тихоокеанською північно-західною національною лабораторією (PNNL) Міністерства енергетики США.
Під час онлайн-наради, яка відбулася у Департаменті освіти, науки та спорту МВС України під головуванням його керівниці Інни Ящук, обговорювали Проєкт щодо покращення стану захищеності та реагування на інциденти з джерелами іонізуючого випромінювання в Україні, що можуть становити загрозу населенню у разі використання їх у злочинних цілях. Також було визначено особливості та основні напрями поточної реалізації Проєкту у Харківському національному університеті внутрішніх справ та інших закладах вищої освіти системи МВС, окреслено подальші кроки його втілення, погоджено час наступної зустрічі.