Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка взяла участь в онлайн-тренінгу від ТОВ Дінтернал Ед’юкейшн «Інтеграція елементів екзаменаційної підготовки у загальну навчальну програму вивчення англійської мови з посібником FOCUS ON EXAMS.UA, де розглядалися питання оптимального балансу між розвитком мовленнєвої компетентності студентів та перевіркою їх готовності до іспиту.

Старша викладачка цієї ж кафедри Лариса Сазанова стала учасницею тренінгу «Сучасний альтернативний ELT тренд: лексичний підхід до викладання англійської» про питання лексичного підходу до навчання англійської мови як іноземної та дієвий алгоритм вивчення лексичних одиниць у декілька етапів.

Викладач Артем Білоусов опанував сучасні освітні інструменти для якісного викладання загальної англійської дорослій аудиторії з курсом ROADMAP (PEARSON), пройшовши відповідний тренінг, та отримав досвід використання сучасних ресурсів для сучасних викладачів і студентів.

ВЗЖГ ХНУВС