Куратори факультету № 6 - працівники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Євгенія Ананьєва, Дар'я Коробцова, Артем Подорожній та Артем Добровінський провели зустрічі зі студентами своїх груп, присвячені одній з найстрашніших сторінок в історії України - Голодомору 1932-1933 років. Пам'ять про ті страшні події та протидія насильству стали основними темами зустрічей кураторів з молоддю.

Як у сучасні часи, так і на початку 30-х років ХХ сторіччя, наші вороги мають одну й ту ж саму мету - знищити українську націю. Методи різні, а мета одна - понівечити життя українців. Тому згадувати ті часи - це обов'язок сучасників перед тими поколіннями людей, які були знищені майже 90 років тому, і тих, хто й сьогодні протистоїть ворожим діям країни-терориста.

Під час таких онлайн-зустрічей розглядалися й питання протидії насильству проти жінок, дітей, підтримки постраждалих від насильства в сім'ї, та необхідність знати власні права й уміти їх захистити.