Відділом соціально-гуманітарної Харківського національного університету внутрішніх справ та відділом молодіжної політики Вінницької міської ради серед команд курсантів проведено патріотичну інтелектуальну гру «Подорож Україною за дві години». У заході взяли участь дев`ять  команд, які виконували завдання на різні теми: історичні місця та визначні постаті в історії держави, українське мистецтво та література тощо, кожне завдання було пов'язане із захоплюючою подорожжю обласними центрами України. Команди гідно подолали усі випробування у десяти раундах. За результатами гри було визначено команди-переможниці, які продемонстрували найкращі результати. Перше місце посіла команда факультету № 2, друге місце у команди факультету № 3 і третє місце виборола команда факультету № 3. Усі учасник гри отримали пам'ятні подарунки та солодощі від Вінницької міської ради.

Проведення таких заходів для молоді сприяє утвердженню патріотичних цінностей, переконань та поваги до культурного й історичного минулого України.
ВЗГ ХНУВС