У Харківському національному університеті в межах Тижня української писемності та мови відбувся І етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, організаторами якого стали кафедра українознавства факультету № 2 та кафедра соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6.

Цього року у заході взяли участь 45 курсантів і студентів. Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учасники на усіх етапах (університетському, обласному, загальнодержавному) діляться на три категорії: студенти-філологи, студенти-нефілологи й курсанти.

Після роботи професійного журі було визначено переможців: І місце посіла курсантка факультету № 1 Олеся Риколенко (науковий керівник – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова); ІІ місце поділили курсантка факультету № 4 Анна Хоменко (науковий керівник – доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Інна Голопич), курсантка факультету № 2 Марія-Вероніка Волфе Джеймс (науковий керівник – доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Перцева Вікторія Анатоліївна); ІІІ місце  поділили курсантка факультету № 4 Юлія Атаманчук (науковий керівник – доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Інна Голопич) та курсантка факультету № 2 Ксенія Горєва  (науковий керівник – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Олена Оверчук).

Переможці серед студентів: І місце – Марія Палаженко, ІІ місце – Катерина Цивашова, ІІІ місце – Вікторія Кирко. Їх науковий керівник – старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Наталія Кобилко.

Дякуємо усім учасникам конкурсу за знання, бажання розвивати творчі здібності й самостверджуватись. Щиро бажаємо переможцям гідно представити наш університет у наступних випробуваннях на обласному й загальнодержавному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

ВЗГ ХНУВС