Науково-педагогічний склад та курсанти факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ навіть в умовах воєнного стану продовжують активно займатися науково-дослідною роботою – беруть участь у науково-практичних конференціях, інших наукових заходах. Нещодавно здобувачі освіти факультету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Забезпечення публічної безпеки і порядку в умовах воєнного стану», що відбулася на базі Донецького державного університету внутрішніх справ, а також у ХХVI міжнародній науково-практичній конференції «Problems of science and practice, tasks and ways to solve them», яка проходила у м. Гельсинки, Фінляндія.

Всебічний розвиток курсантів, їх особистісних якостей, розкриття наукового потенціалу та активної громадянської позиції у поєднанні з практично-орієнтованою освітою є пріоритетним у підготовці фахівців на факультеті № 4 (кіберполіції). За результатами участі у наукових заходах курсанти отримали сертифікати, які вручив декан факультету № 4 Ігор Назаренко та побажав молоді подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності.