У сучасному глобальному світі вищі навчальні заклади усвідомлюють важливість навчання своїх студентів навичкам володіння англійською мовою, а викладачі іноземних мов постійно вдосконалюють систему підготовки до здачі Cambridge English.

У рамках підвищення кваліфікації за методикою підготовки до Кембриджських іспитів представники кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Статівка, Валентина Почуєва, Любов Русанова, Валентина Кочина, Лариса Сазанова, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Developing and assessing writings kills for B2 First for Schools» від Cambridge University Press & Assessment, де були розглянуті новітні технології викладання іноземних мов у процесі навчання всім видам мовленнєвої діяльності.

Включення підготовки до іспиту до навчального процесу значно підвищує мотивацію студентів та забезпечує позитивний ефект зворотного впливу іспиту на процес навчання. Студенти оцінюють свої знання та навички за міжнародними стандартами, а отримана оцінка користується широким визнанням усіх професійних спільнот.