Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Олена Синявська пройшла на платформі Prometheus онлайн-курс «Перша домедична допомога в умовах війни», розроблений спільно з компанією «Перша допомога та Спецпідготовка. FAST» і отримала сертифікат.

Понад вісім років команда FAST навчає основам першої допомоги та переконана, що такі навички – це першочерговий hard skill, особливо в умовах бойових дій, коли обсяг ризиків для життя людини зростає в десятки разів.

Знання, отримані під час опрацювання курсу, базуються на протоколах тактичної медицини (TCCC), розроблених американським Комітетом TCCC, що засвідчує їх величезну ефективність і практичність.