Учасниця Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 3 курсу факультету № 1 Кристина Коваль взяла участь у благодійному вебінарі «Use of English», який провела студентка Київського національного лінгвістичного університету. До благодійного вебінару долучилися 924 учасника з усієї України, які спільними зусиллями зібрали понад 43 000 гривень на допомогу українській армії.

Під час благодійного вебінару учасники розібрали випадки вживання прийменників, дієслів та їхніх синонімів англійською мовою, вивчили нові сталі вирази, повторили часові форми, виконали вправи на закріплення отриманих знань тощо.

Завдяки благодійній акції учасники не лише отримали нові знання та удосконалили свій рівень англійської, але й допомоги захисникам України.