Відбулося засідання наукового гуртка кафедри трудового та господарського права факультету № 2 ХНУВС із використанням платформи Google Meet.

Під час засідання гуртка було обговорено перспективні напрямки дослідження, які можуть опрацьовувати курсанти в своїх роботах. Особлива увага курсантів була прикута до тематик пов’язаних із правовими проблемами та механізмами компенсації шкоди довкіллю від збройної агресії рф проти України, правовим регулюванням трудових відносин та регулювання проходження служби поліцейськими в умовах воєнного стану.

Налогошено на необхідності продовження курсантами навчання та наукової роботи, незважаючи на такий складний час та випробовування, що випали на долю України та її громадян.