Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко продовжила програму підвищення кваліфікації від студії онлайн-освіти EdEra, узявши участь у вебінарі «Як зберегти результативність навчання в умовах війни». Це авторська розробка менторки Unique School Тетяни Савінкової.

Під час заняття було зосереджено увагу на таких питаннях: 1. Методики та інструменти в подоланні стресу. 2. Здоров’язбережувальні технології. 3. Інструменти та платформи для якісної групової онлайн-роботи. Лекторка навела понад 30 сервісів, які розширюють можливості роботи з текстовими документами, таблицями, презентаціями, плакатами, картками, відео. Більшість програм безкоштовні та дозволяють працювати через мобільний застосунок.

За результатами вебінару, пройшовши тестування, Наталія Кобилко отримала сертифікат підвищення кваліфікації тривалістю 0,1 кредиту ЕКТС й опанувала практичні навички створення різнопланових матеріалів для дистанційного навчання.