Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання забезпечення фінансової безпеки держави в умовах глобалізації» розпочала свою роботу у Харківському національному університеті внутрішніх справ. В обговоренні взяли участь представники державних та наукових установ, фахівці з питань економіки та фінансової безпеки, науково-педагогічні працівники провідних вишів України, Словаччини, Великобританії.

Відкрив захід перший проректор університету, доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, полковник поліції Дмитро Швець. Він привітав учасників конференції, окреслив головні завдання й напрями роботи. Із доповідями виступили: академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Бандурка, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Сергій Гусаров, начальник Головного управління ДПС у Харківській області як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України Артем Єфрємов, голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, проректор ХНУВС доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Леонід Могілевський, декан факультету № 6 ХНУВС доктор юридичних наук, доцент Оксана Брусакова, завідувач кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС доктор юридичних наук, професор Ольга Гетманець та ін.

Під час роботи секцій будуть розглянуті питання правових засад діяльності суб’єктів забезпечення фінансової безпеки держави, нормативно-правові та економіко-правові питання дослідження та організації фінансової безпеки держави.