Використання поліграфа в освітньому процесі

Для підвищення практичної підготовки слухачів магістратури, які навчаються за спеціальностями «Психологія» і «Правоохоронна діяльність», завідувачка відділу психологічного забезпечення сертифікована поліграфолог Наталія Новікова та завідувачка кафедри педагогіки та психології Олена Федоренко провели бінарне заняття.

Підсумки візиту делегації науковців і курсантів ХНУВС до університету імені Адама Міцкевича у м. Познань

У межах угоди про співпрацю між Харківським національним університетом внутрішніх справ та університетом імені Адама Міцкевича в м. Познань (Республіка Польща) завершився візит делегації науковців і курсантів, які брали участь у дидактичних заняттях у сфері медіації, переговорів та арбітражу, в тому числі міжнародного арбітражу під час воєнного стану.

Візит делегації ХНУВС до Республіки Польща

У межах угоди про співпрацю між Харківським національним університетом внутрішніх справ та університетом імені Адама Міцкевича в м. Познань (Республіка Польща) чергова делегація науковців і курсантів бере участь у дидактичних заняттях у сфері медіації, переговорів та арбітражу, в тому числі міжнародного арбітражу під час воєнного стану.

Завершився візит делегації ХНУВС до Республіки Польща

Делегація науковців і курсантів ХНУВС завершила роботу в науковій конференції «Дидактичні заняття у сфері медіації, переговорів та арбітражу, зокрема міжнародного арбітражу під час воєнного стану», що відбулася в межах Угоди про співробітництво між Харківським національним університетом внутрішніх справ та Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща.

Делегація ХНУВС бере участь у роботі наукової конференції з міжнародної медіації та арбітражу в Республіці Польща

У межах Угоди про співробітництво між Харківським національним університетом внутрішніх справ та Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща) делегація науковців та курсантів ХНУВС бере участь у науковій конференції «Дидактичні заняття у сфері медіації, переговорів та арбітражу, зокрема міжнародного арбітражу під час воєнного стану».

Співпраця між ХНУВС та Університетом імені Адама Міцкевича в Познані триває

У межах Декларації про співробітництво між Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща) та Харківським національним університетом внутрішніх справ магістр права та політології, докторант польського вишу Бартош Бетка став координатором у справах комунікацій.

Триває співпраця ХНУВС із Університетом імені Адама Міцкевича (м. Познань, Республіка Польща)

У межах договору про співпрацю за сприяння деканеси факультету № 6 ХНУВС Оксани Брусакової, професора кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Миколи Пахніна та старшої викладачки цієї ж кафедри Юлії Митрофанової була організована лекція для студентів, яку провів докторант Університету ім. Адама Міцкевича, магістр права, практикуючий правник Бартош Бетка. 

Університет відвідала польська делегація

Основну базу вишу у Харкові відвідав член наглядової ради Великопольської агенції розвитку підприємництва, керівник Департаменту проєктів та інвестицій Староства Познанського (м. Познань, Республіка Польща), радник з економічних питань президента міста Познань Якуб Кухарчик.

Завершилися заняття курсантів та студентів у «Літній школі» Університету імені Адама Міцкевича

Делегація Харківського національного університету внутрішніх справ після тижня плідної праці отримала сертифікати про успішне закінчення навчання у межах проєкту «Літня школа» «Міжособистісні комунікації: взаємодія, тимбілдинг» Університету імені Адама Міцкевича.

Делегація ХНУВС зустрілася з поліцейськими польського міста Колобжег

Учасники «Літньої школи» Університету імені Адама Міцкевича в Познані поспілкувалися з поліцейською командою міста Колобжег та ознайомилися зі специфікою та особливостями роботи польських колег, оглянули спеціальні технічні засоби та автомобільну техніку дорожньої поліції, побачили роботу слідчих та криміналістів.