Професор кафедри цивільного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Кройтор дистанційно взяв участь у роботі науково-практичної конференції «Соціально-правові аспекти захисту прав дітей», що присвячена Дню захисту дітей. Конференція відбулася у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Під час наукового зібрання обговорили низку важливих й актуальних тематик щодо правових аспектів захисту прав та інтересів дітей, соціально-економічних аспектів захисту прав дітей і проблем забезпечення прав дітей в умовах надзвичайного та воєнного стану.

Між науковцями відбулася дискусія щодо окремих питань захисту прав та інтересів дітей, що є актуальним напрямком майбутніх наукових досліджень.