"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Арсен Аваков: Кіберполіція переходить на новий рівень роботи та оголошує великий набір спеціалістів

Про це міністр внутрішніх справ заявив під час онлайн конференції «Цифрова трансформація держави: перспективи та ризики кібербезпеки». Арсен Аваков сказав, що за останні 5 років кількість кіберзлочинів зросла у 2,5 рази, а кіберпростір став п’ятою сферою ведення бойових дій. 

Відбулося засідання Вченої ради Сумської філії ХНУВС

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. На початку роботи директор Сумської філії доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш вручив відзнаки працівникам та курсантам.

В університеті відбулася панельна дискусія з ефективної комунікації в межах ініціативи #UN75

Панельна дискусія з ефективної комунікації в межах ініціативи #UN75 відбулася на базі мовного центру Харківського національного університету внутрішніх справ. За допомогою онлайн-зв'язку в ній взяли участь представники університету, Сумської філії ХНУВС, агенцій ООН в Україні.

У Кременчуцькому льотному коледжі відбулося засідання Педагогічної ради

Відбулося планове засідання Педагогічної ради Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. Підбивалися підсумки вступної кампанії у 2020 році та ін.

Співпраця із закладом вищої освіти Польщі

Харківським національним університетом внутрішніх справ підписано Декларацію про співробітництво з Поморською академією у Слупську (Польща), яка відкриває нові можливості для постійного та перемінного складу університету. 

Працівники університету опановують особливості роботи з наукометричною базою Web of Science

Належна організація наукових досліджень у сучасній системі вищої освіти неможлива без формування у наукового складу закладів вищої освіти базових знань, вмінь та навичок у галузі використання міжнародних наукометричних баз та дотримання принципів академічної доброчесності та запобігання випадкам плагіату.

Безпека дітей в Інтернеті

Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ  Наталія Довбиш успішно закінчила курс на тему «Безпека дітей в Інтернеті», розроблений Міністерством цифрової трансформації України на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Тренінги з питань запобігання та протидії домашньому насильству

Професор кафедри педагогіки та психології, доктор психологічних наук, доцент Наталя Мілорадова провела онлайн перший з кількох запланованих тренінгів з питань запобігання та протидії домашньому насильству для інструкторів навчальних центрів Національної поліції та викладачів навчальних закладів системи МВС.

Студенти-першокурсники відвідали музей університету

Для студентів денної форми групи Ф-6-ФБС-дср-20-1, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (фінансова безпека та фінансові розслідування) на чолі з куратором групи доценткою кафедри правового забезпечення господарської діяльності Вікторією Фурсою проведено екскурсію до музею університету.

Отримано Посвідчення від УкрІНТЕІ про зареєстрований науковий захід Кременчуцького льотного коледжу

Науковим відділом Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ були підготовлені документи для реєстрації наукового заходу в Державній науковій установі «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації».

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

29 жовтня 2020 року в університеті відбудеться науково-практичний семінар "Особливості організації кінологічної діяльності правоохоронних органів в Україні" (дистанційно).

20 листопада 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться XIV Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні проблеми розвитку службово-прикладних, традиційних та східних єдиноборств», присвячена пам’яті доктора педагогічних наук, професора Бізіна Віктора Петровича (дистанційно)

26 листопада 2020 року в університеті відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Кримінальний процес та криміналістика: сучасний стан та перспективи" (дистанційно).

27 листопада 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави» (дистанційно)