"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

УВАГА!

Відкрита для заповнення анкета кандидата на навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських у 2022 році.

 З 01 листопада 2021 року на Порталі для кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету osvita.np.gov.ua.

Особам, яким виповнюється 17 років у 2022 році, онлайн-анкету буде відкрито з 01 січня 2022 року.

Контактні дані для надання інформації щодо заповнення онлайн-анкети, оформлення особової справи, проходження військово-лікарської комісії за посиланням - osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcontacts

Приймальної комісія тел.: (057) 73 98 300, (097) 680 13 53 – Viber, Telegram,

instagram.com/abiturient_hnuvs

ЕТАПИ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ОСВІТНІМ СТУПЕНЕМ «БАКАЛАВР»

Для початку оформлення особової справи кандидата на навчання обов’язковою є подача online заяви на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання https://osvita.np.gov.ua.

Створюючи онлайн анкету, Ви повинні обрати:

- Харківський національний університет внутрішніх справ;

- факультет;

- спеціальність;

- спеціалізацію.

Зверніть увагу:

Зберігаючи анкету, Ви підтверджуєте достовірність та правильність внесених даних.

УВАГА!!!

Самостійно заповнити анкету на сайті можна до 15 травня 2021 року.

Після цього терміну анкету можна буде заповнити у підрозділі кадрового забезпечення, що здійснює відбір (секторі організації відбору та проведення атестування поліцейських), виключно після подання усього пакету документів.

Після подачі online заяви на Вашу електронну пошту буде надіслано пакет документів, який необхідно роздрукувати та заповнити власноруч.

 Підготувати наступний пакет документів:

1) письмова заява про направлення на навчання із зазначенням структурного навчального підрозділу ЗВО та спеціальності;

2) 2 копії паспорта громадянина України (ID-картки) та 2 копії ідентифікаційного податкового номеру;

3) копія військового квитка/посвідчення про приписку до призовної дільниці чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов'язаних або військовослужбовців);

4) фотокартки 9х12 см (2 шт.), 3х4 см (6 шт.), 3,5х4,5 см (2 шт.);

5) автобіографія;

6) особова картка визначеного зразка П-2;

7) згода на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

8) копія документа (за наявності), який підтверджує право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти;

9) анкета кандидата на навчання визначеного зразка;

10) копія документа державного зразка про здобутий ступінь (освітній, освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього;

11) копії сертифікатів зовнішнього незалежного тестування (за наявності);

12) копії паспортів (батьків, братів, сестер), свідоцтво про шлюб (розірвання шлюбу).

Після надання документів Вам буде надано направлення на медичну (військово-лікарську) комісію.

Служба в поліції потребує високого рівня фізичного розвитку, сили й витривалості та відповідних рис психологічного профілю, тому до кандидатів встановлені особливі вимоги щодо стану здоров’я, фізичного розвитку та індивідуальних психофізіологічних особливостей.

Відповідність стану кандидатів на навчання визначає медична (військово-лікарська) комісія МВС згідно Наказу МВС України № 285 від 03.04.2017 р.

Медичний огляд включає в себе фізичне і психологічне обстеження та передбачає огляд лікарями-спеціалістами, проведення аналізів та тестів, отримання електрокардіограми (ЕКГ) та знімка флюорографії.

Ви можете отримати результати необхідних аналізів, ЕКГ та флюорографії в день проходження медичного обстеження або заздалегідь в іншому медичному закладі, якщо бажаєте прискорити процес обстеження.

Для проходження медичного огляду необхідно мати наступні документи:

1) Направлення на медичний огляд для проведення лікарської експертизи за формою, що видається підрозділом кадрового забезпечення (сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських).

2) Дві фотографії розміром 3х4.

3) Паспорт громадянина України (ID-картка).

4) Для військовозобов’язаних – документи, що засвідчують відношення особи до військового обов'язку (посвідчення про приписку до призовної дільниці).

5) Для військовослужбовців, які були звільнені зі служби протягом останнього року і є кандидатами на вступ до ЗВО, - витяги з медичних документів військових частин або медична характеристика.

6) Детальний витяг з медичних карт амбулаторного хворого, що ведуться у лікувально-профілактичних установах за місцем проживання, роботи, навчання або служби, виписки з медичних карт стаціонарного хворого, дані диспансерного обстеження і лікарського нагляду, висновки, інші медичні документи, що характеризують стан здоров'я особи за період не менше ніж за останні 5 років.

7) Довідка - витяг про проведенні щеплення, заповнена медичною установою за місцем проживання.

8) Довідка (сертифікат) з психоневрологічного диспансеру (від лікаря-психіатра).

9) Довідка (сертифікат) з наркологічного диспансеру (від лікаря-нарколога).

10) Довідка (сертифікат) з туберкульозного диспансеру з результатами флюорографії (від лікаря-фтизіатра).

ПРИМІТКА (щодо проходження медичного огляду)

Суттєву кількість часу під час проходження лікарської експертизи займає здача кандидатами необхідних аналізів та проходження окремих медичних обстежень, а саме:

- рентгенологічне (флюорографічне) обстеження органів грудної клітини,

- загальні аналізи крові та сечі,

- аналіз крові на цукор,

- обстеження на сифіліс (реакція Вассермана),

- обстеження на гепатити B, C,

- обстеження на ВІЛ-інфікування.

Кандидати на службу в поліцію можуть надати документально оформлені результати зазначених обстежень, проведених протягом одного місяця до медичного огляду.

За для економії часу, та прискорення проходження лікарської експертизи, вище вказані медичні обстеження і аналізи можна отримати за місцем проживання, та надати ВЛК до проходження медичного огляду.

Медичні документи (довідки, сертифікати, виписки, тощо) обов’язково мають бути завірені печаткою (штампом) лікувального закладу і особистою печаткою лікаря.

УВАГА!!!

Кандидати на навчання направляються на медичний огляд з 15 січня року вступу

Перевірка рівня фізичної підготовленості здійснюється за умов надходження приймальної комісії Вашої особової справи, яку формує Головне управління Національної поліції України вашої області та реєстрації яка відбудеться в університеті, явка на яку обов’язкова.

Перевірка рівня фізичної підготовленості кандидатів до служби в поліції, в тому числі кандидатів на вступ до ЗВО, регулюється Наказом МВС № 90 від 09.02.2016 р. (зі змінами).

Під час тестування кандидати здають наступні нормативи:

- комплексна силова вправа;

- біг на 100 м;

- біг на 1000 м.

Всі нормативи Ви можете переглянути у додатку до Наказу МВС № 90 від 09.02.2016 р. (зі змінами), або за цим посиланням: http://univd.edu.ua/files/enrollee/physical_training_2019.pdf

УВАГА!!!

Перевірка рівня фізичної підготовленості відбуватиметься безпосередньо у Харківському національному університеті внутрішніх справ під час проведення конкурсу (липень 2021 року)

Завантажити етапи вступу на навчання за державним замовленням (курсант) у форматі PDF

ЕТАПИ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ЗА ОСВІТНІМ СТУПЕНЕМ «БАКАЛАВР»

Для вступу на навчання на Факультет № 6 який здійснює підготовку за денною та заочною формами навчання фахівців (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб – на умовах контракту) приймаються сертифікати ЗНО за, 2018, 2019 , 2020 та 2021 роки.

За спеціальністю 081 «Право»*:
1) українська мова та література;
2) історія України;
3) на вибір:
- іноземна мова;
- математика.

За спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»:
1) українська мова;
2) історія України;
3) творчий конкурс.

За спеціальністю 053 «Психологія»:
1) українська мова та література;
2)математика
3) будь який сертифікат на вибір вступника.

За спеціальністю 125 «Кібербезпека»:
1) українська мова;
2) математика;
3) будь який сертифікат на вибір вступника.

За спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»:
1) українська мова та література;
2) математика;
3) будь який сертифікат на вибір вступника.

За спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»:
1) українська мова та література;
2) математика;
3) будь який сертифікат на вибір вступника.

Увага! Творчий конкурс для вступу на навчання за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» до Харківського національного університету внутрішніх справ проходить на базі ХНУВС за адресою: просп. Льва Ландау, 27, м. Харків.

* Конкурсний бал для вступу за спеціальністю 081 «Право» не може бути менше 140 балів.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів (додатка до свідоцтва про повну загальну середню освіту, фотокартку, форму 13 (за наявності)) розпочинається з 01 липня 2021 року, за посиланням http://ez.osvitavsim.org.ua/;

Прийом заяв та документів розпочинається 14 липня 2021 року, та закінчується 16 липня 2021 року (для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів) та 23 липня 2021 року - для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

 У разі вступу на основі повної загальної середньої освіти до Харківського національного університету внутрішніх справ для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», необхідно скласти творчий конкурс, який є третім конкурсним предметом. Інформація про час та місце проведення Творчого конкурсу автоматично розміщається в електронному кабінеті вступника після подачі заяви на вступ.

Творчий конкурс передбачає виконання вступником екзаменаційної роботи, що містить три блоки завдань:

- перший блок – «Майбутня професія – поліцейський»;

- другий блок – формується із рекомендованого переліку питань з основ правознавства;

- третій  блок – ситуативні завдання.

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування 10 серпня.

До 15 серпня до приймальної комісії необхідно подати оригінали: Свідоцтво про повну загальну середню освіту з додатком до нього, сертифікати ЗНО із відповідних предметів.

Зарахування цієї категорії вступників за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб проходить у декілька етапів до 30 листопада 2021 року.

Завантажити етапи вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (студент) у форматі PDF

ПРИКЛАДИ РОЗРАХУНКІВ КОНКУРСНОГО БАЛУ (НА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ) ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ