Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Майже 800 студентів ХНУВС отримали дипломи про вищу освіту (відео)

Майже 800 студентів Харківського національного університету внутрішніх справ отримали дипломи про вищу освіту. Це фахівці з правознавства, правоохоронної діяльності, психології, соціології, спеціалісти сфери фінансових послуг та захисту інформації.

Студентів привітали із закінченням вишу

Першими дипломи Харківського національного університету внутрішніх справ отримали відмінники навчання. Зі словами вітання та настановами документи вручили ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова.

У ХНУВС відбулися урочистості з нагоди випуску студентів

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулись урочисті заходи з нагоди випуску студентів. Навчальний заклад закінчив за денною формою навчання 371 бакалавр, за заочною фомою навчання - 428. Їх прийшли привітати почесні гості – представники органів державної влади та місцевого самоврядування, різних державних установ та організацій, науково-педагогічний склад навчального закладу, батьки та рідні.

Ректор ХНУВС провів інструктивну нараду

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів інструктивну нараду з керівництвом факультетів, курсів та керівниками підрозділів.

До уваги вступників за державним замовленням!

На виконання наказу Міністерства внутрішніх справ України від 08 травня 2018 року № 383 «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15 квітня 2016 року № 315» та наказу Міністерства внутрішніх справ України від 29 травня 2018 року «Про затвердження Змін до Положення з організації перевірки рівня фізичної підготовленості кандидатів до вступу на службу в Національну поліцію України» було внесено зміни до Правил прийому до Харківського національного університету внутрішніх справ.

До уваги вступників до магістратури за спеціальностями 081 «Право» та 053 «Психологія»

Запрошення-перепустки вже розміщено в кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У запрошенні-перепустці зазначено адресу пункту, в якому вступник проходитиме вступні випробування. Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому. ЄВІ відбудеться 11 липня, ЄФВВ — 13 липня.

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, яке щороку відзначається в Україні 22 червня, університетська бібліотека підготувала розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Собою захистили Україну».

До уваги вступників до магістратури!

До уваги вступників до магістратури за спеціальностями 081 «Право» та 053 «Психологія».

В університеті відбудеться випуск студентів

22 червня 2018 року о 10-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться урочистості з нагоди випуску студентів. Запрошуємо випускників, а також усіх бажаючих на свято. Наша адреса: м. Харків, просп. Льва Ландау, 27.

В університеті відбудеться випуск курсантів

23 червня 2018 року о 10-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться урочистості з нагоди випуску курсантів. Запрошуємо випускників, а також усіх бажаючих на свято. Наша адреса: м. Харків, просп. Льва Ландау, 27.