Спортсмени університету серед переможців чемпіонату з легкоатлетичного кросу

Відбувся чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» з легкоатлетичного кросу, в якому взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Змагання проходили на базі Тренінгового центру ГУНП в Харківській обл.

Професія поліцейського - це вибір мужніх і цілеспрямованих (відео)

Харківський національний університет внутрішніх справ завжди знаходиться в авангарді реформ, що впроваджуються Міністерством внутрішніх справ та Міністерством освіти і науки України. Щоб виховати поліцейського, який би відповідав вимогам сьогодення, був здатний виконувати завдання будь-якої складності, необхідно постійно вдосконалювати навчальний процес, матеріально-технічну базу, посилювати практичну складову навчання, виховну роботу.

Міжнародна наукова конференція «“Citius, Altius, Fortius!”: феномен спорту в літературі та культурі»

Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у міжнародній науковій конференції «“Citius, Altius, Fortius!”: феномен спорту в літературі та культурі», яка відбулася в Бердянському державному педагогічному університеті.

Я – Українець! (відео)

У Харківському національному університеті внутрішніх справ за підтримки управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ХОДА відбулася акція з формування національної самоідентичності молоді «Я – Українець!».

Бінарне заняття для студентів зі спадкового права

Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Олександр Кухарєв та суддя Полтавського районного суду Полтавської області, викладач Національної школи суддів України Стелла Цибізова провели бінарне заняття для студентів з дисципліни «Спадкове право» за темою «Спадкування за заповітом».

Засідання наукового гуртка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6, в якому взяли участь студенти 3 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (фінансова безпека та фінансові розслідування), було присвячене питанням академічної доброчесності.

Роботу працівників університету відзначено нагородами

Відбулося чергове засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. В ньому взяв участь заступник начальника – начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області полковника поліції Сергій Чиж. На початку роботи Вченої ради ректор університету полковник поліції Дмитро Швець вручив нагороди працівникам поліцейського вишу.

Засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6

Відбулося засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6. Завідувач кафедри кандидат юридичних наук, доцент Ірина Панова окреслила організаційні питання діяльності наукового гуртка.

Студенти університету ознайомилися з організацією роботи підрозділів Національної поліції з попередження та протидії випадкам домашнього насильства

Для набуття студентами високого рівня компетентності у кількох навчальних групах факультету № 6 доцентом кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Миколою Голубом спільно з працівниками Національної поліції проведено лекційне бінарне заняття за темою «Організація роботи Національної поліції з попередження та протидії випадкам домашнього насильства».

Суддя міськрайонного суду Харківщини провів зустріч зі студентами-консультантами юридичної клініки ХНУВС

Відбулася зустріч студентів-консультантів юридичної клініки ХНУВС із суддею Лозівського міськрайонного суду Харківської області кандидатом юридичних наук, викладачем Національної школи суддів України Олексієм Поповим.