До уваги!

5 липня 2019 року о 9-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться заходи з нагоди випуску курсантів та посвячення їх у захисники правопорядку.

Запрошуються всі бажаючі!

До уваги!

27 червня 2019 року о 10-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться урочистості з нагоди випуску студентів.

Запрошуються всі бажаючі!

Наша адреса: м. Харків, просп. Льва Ландау, 27.

До уваги вступників до магістратури!

Нагадуємо! Для вступу до магістратури за спеціальністю 081 «Право» складається єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування. Для вступу до магістратури за спеціальностями 053 «Психологія», 125 «Кібербезпека», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» складається єдиний вступний іспит з іноземної мови.

До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

Мрієш стати поліцейським — вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Юнаки та дівчата, якщо ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, працівниками оперативних підрозділів Національної поліції України, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами, працювати в секторі превенції, дозвільної системи, безпеки дорожнього руху та в інших підрозділах, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!

До уваги вступників до магістратури за спеціальностями 081 «Право», 053 «Психологія», 125 «Кібербезпека», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Запрошення-перепустки вже розміщено в кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. У запрошенні-перепустці зазначено адресу пункту, в якому вступник проходитиме вступні випробування. Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

До уваги представників ЗМІ!

22 червня у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться «Змагання патрулів», в яких візьмуть участь курсанти факультетів №№ 1–4 та слухачі інституту післядипломної освіти. Патрульні команди будуть долати різні перешкоди, серед яких – рів з водою, лабіринт, паркан, метання гранати на точність, прохід крізь стіну з проломом, а також крізь будівлю та автомобіль, надання першої домедичної допомоги, стрільба зі зброї та багато іншого.

Ректор університету відзначив здобутки курсантів та працівників вишу

Під час ранкового шикування ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець відзначив курсантів, які досягли успіхів у науковій, громадській та спортивній діяльності.

Учні ЗОШ № 6 м. Суми відвідали Сумську філію ХНУВС

Викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Віктор Кисельов провів профорієнтаційну зустріч з учнями Сумської загальноосвітньої школи № 6.

В університеті зустрілися випускники попередніх років

У стінах рідної Альма матер – Харківському національному університеті внутрішніх справ – зустрілися випускники першого, другого та третього факультетів вишу різних років.