До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

Мрієш стати поліцейським — вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Юнаки та дівчата, якщо ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, працівниками оперативних підрозділів Національної поліції України, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами, працювати в секторі превенції, дозвільної системи, безпеки дорожнього руху та в інших підрозділах, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Хочеш стати психологом? Вступай до ХНУВС на факультет №3 або №6!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ готують фахівців за спеціальністю «Психологія». Психолог в поліції – це забезпечення підтримки, захисту та психологічної допомоги поліцейським у несенні служби.

Харків – місто, в якому хочеться навчатися

Харків – одне з найкрасивіших міст України. У ньому гармонійно співіснують заводи і театри, офісні хмарочоси і парки розваг. Це місто молодості і студентства, талановитих науковців і політиків, промисловців і митців. Він такий різний і такий один-єдиний – наш Харків!

Представники ХНУВС разом з іншими правоохоронцями забезпечували публічну безпеку на НСК «Олімпійський» під час президентських дебатів (ВІДЕО)

Офіцери та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором вишу генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком разом з працівниками інших підрозділів МВС України забезпечували публічну безпеку та громадський порядок на НСК «Олімпійський» під час дебатів кандидатів на пост Президента України Петра Порошенка та Володимира Зеленського 19 квітня у Києві.

В Інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали навчання майбутні працівники кримінальної поліції

В Інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали навчання слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських. З 24 осіб, які навчаються на курсах, 5 слухачів – з ГУНП в Чернігівській області, 5 слухачів – з ГУНП в Харківській області, 12 слухачів – з ГУНП в Сумській області та 2 слухача – з ГУНП в Черкаській області.

Настанови ректора спортсменам-самбістам

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зустрівся зі спортсменами-самбістами навчального закладу, які братимуть участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» серед збірних команд закладів вищої освіти МВС України та інших органів виконавчої влади в Одесі 23–25 квітня поточного року.

У програмі «По суті» вийшов відеосюжет про заходи, які відбулися ХНУВС

У програмі «По суті» (т/к «А/ТВК») вийшов сюжет про заходи, які відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ - Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасна європейська поліцеїстика та можливості її використання в діяльності Національної поліції України» та про проведення Першої Слобожанської олімпіади з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит».

Доцент кафедри конституційного і міжнародного права ХНУВС Олена Устименко взяла участь у міжнародному семінарі

У м. Львів відбувся семінар Global Politics Workshop Ukraine 2019 «Living with Conflicts – The new Normal?». Семінар був організований Вільним університетом Берліна, Німецькою службою академічних обмінів / DAAD та Українським католицьким університетом.

Спортсмени університету стали призерами чемпіонату України з таїландського боксу

В Одесі вiдбувся чемпiонат Украiни з таїландського боксу, в якому взяли участь і спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. Представники вишу не залишилися без нагород.