4 липня - День Національної поліції України. Привітання ректора

Шановні колеги-поліцейські!
Вітаю Вас із п’ятою річницею створення Національної поліції України!
Нехай Ваше щире прагнення захищати права та свободи громадян, стояти на захисті інтересів держави і надалі допомагають Вам у службовій діяльності!
Міцного Вам здоров’я, миру, добра та злагоди!
Слава Україні!

полковник поліції                                  Дмитро ШВЕЦЬ

Відбулися урочистості з нагоди п’ятої річниці створення Національної поліції України

Харківський гарнізон поліції, до складу якого входить і Харківський національний університет внутрішніх справ, з професійним святом привітали та відзначили кращих поліцейських нагородами керівники органів державної влади, місцевого самоврядування, силових структур.

На телеканалі Громадського телебачення вийшов сюжет про урочисті заходи, які відбулися у Кременчуцькому льотному коледжі

На телеканалі Громадського телебачення «UA:Кременчук» вийшов сюжет про урочистості з нагоди 60-річчя та випуску курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Участь у вебінарі «Знайомство зі Scopus»

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна пройшла тренінг «Знайомство зі Scopus», що був проведений офіційним тренером компанії Elsevier, головним бібліотекарем Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Мариною Назаровець.

Національна поліція України: Служити та Захищати!

У загальній бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ розгорнуто книжково-ілюстративну експозицію «Національна поліція України: Служити та Захищати!» до Дня Національної поліції України. Це офіційне державне і професійне свято, яке в Україні відзначають працівники української поліції 4 липня.

Дослідницька доброчесність: цінності та виклики

Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко взяла участь у п'ятому вебінарі «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики». Вебінар відбувся за підтримки Посольства Нідерландів у рамках проєкту «Культура законності».

Представники університету взяли участь у циклі вебінарів

Декан факультету № 6 Оксана Брусакова і доцент кафедри цивільного права та процесу Елла Вакулович взяли участь у циклі вебінарів, присвячених проєктному підходу та грантовому фінансуванню в діяльності сучасних закладів освіти. Онлайн-курси були організовані та проведені Центральною Європейською Академію Навчань та Сертифікації України спільно з Університетом Суспільних Наук (Польща).

Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 університету пройшла онлайн-курс «Підприємництво. Власна справа в Україні»

Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Василько пройшла онлайн-курс «Підприємництво. Власна справа в Україні», наданий викладачем Києво-Могилянської бізнес-школи Олексієм Геращенком через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, успішно його закінчила та отримала сертифікат.

У слухачів магістратури факультету № 3 пройшов захист курсових робіт

У слухачів магістратури  факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ, які здобувають вищу освіту другого (магістерського) рівня за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», пройшов захист курсових робіт, виконаних на кафедрі поліцейської діяльності та публічного адміністрування.

Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Чижова дистанційно пройшла підвищення кваліфікації за видом «вебінар» на тему: «Технології створення та виготовлення методичних розробок. Ідеї, реалізація, собівартість».