"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Робоча нарада з питань організації навчального процесу

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ  Валерій Сокуренко за участі проректорів вишу – Сергія Бортника, Михайла Бурдіна та Анатолія Клочка – провів робочу нараду з деканами факультетів, керівниками структурних підрозділів з питань організації навчального процесу курсантів і студентів та несення служби після завершення зимових канікул і локдауну. 

Відбір експертів Національним Агентством із забезпечення якості вищої освіти

Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 доктор юридичних наук, професор Дмитро Слинько у межах відбору експертів Національним Агентством із забезпечення якості вищої освіти для проведення акредитації освітніх програм, був запрошений до навчання.

Збори кураторів Юридичної клініки ХНУВС

Відбулися збори кураторів Юридичної клініки ХНУВС, присвячені плануванню роботи на другий семестр 2020–2021 навчального року. У заході взяли участь викладачі  факультетів №№ 1–4,  які долучилися  до колективу Юридичної клініки. Під час зборів також було проведено онлайн-конференцію з кураторами, які перебували на дистанційній формі роботи.

Музейна онлайн-лекція «Історія підготовки поліцейських кінологів на Харківщині»

Директор музею Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Прохоров за участі доцента кафедри поліцейської діяльності публічного адміністрування Вадима Селюкова для курсантів факультету № 3 провів музейну онлайн-лекцію на тему «Історія підготовки поліцейських кінологів на Харківщині».

Продовжуємо підвищувати кваліфікацію

Доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Вікторія Перцева пройшла дистанційний курс підвищення кваліфікації «Ефективна та зручна організація дистанційного навчання за допомогою інноваційних тестів».

Якість викладання ― ключовий елемент якості освіти

Завідувач кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Ольга Безпалова пройшла онлайн-курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Старша викладачка кафедри іноземних мов взяла участь у міжнародному онлайн майстер-класі

Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Краснова взяла участь у міжнародному онлайн майстер-класі «Перевернутий клас», що проходив у рамках освітнього проєкту «Кіберпедагог».

Розпочалася нова серія вебінарів від Регіонального представництва КМЄС у Харкові

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся вебінар на тему «Модель слідчих у кримінальних справах в Румунії». Вебінар проведений англійською мовою з послідовним перекладом на українську. Основним спікером заходу виступив радник/тренер з питань взаємодії поліції з громадою Харківського регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Україні Лівіу Веліча.

Представники кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування пройшли онлайн-курс з протидії булінгу

Представники науково-педагогічного складу кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 пройшли онлайн-курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти» через платформу масових відкритих онлайн курсів Prometheus.