Вступникам ХНУВС 2024 року!
header image

З 01 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подання Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

До уваги майбутніх вступників!
header image

03 квітня 2024 року о 14.00 для майбутніх абітурієнтів, а також усіх охочих відбудеться онлайн-зустріч із представниками ХНУВС щодо особливостей вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році.

Відбудеться олімпіада «Кібердослідник»
header image

08–14 квітня 2024 року для учнів і випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти України відбудеться олімпіада «Кібердослідник». Її проводить факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ (кафедра кібербезпеки та DATA-технологій) за сприяння факультету № 4.

Лекція для студентів із питань тактики дій патрульних поліцейських
header image

Начальник циклу вогневої, тактичної та фізичної підготовки Держаної установи «Академія патрульної поліції» Олег Горошочек прочитав для студентів факультету № 6 лекцію за темою «Тактика дій поліцейських під час зовнішнього та внутрішнього огляду будівлі».

На базі ХНУВС проведено регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства
header image

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ проведено дистанційне регіональне навчання щодо основних положень антикорупційного законодавства (обмежень, заборон), а також правил етичної поведінки для працівників територіальних органів МВС, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС у Вінницькій, Хмельницькій, Сумській та Харківській областях.

Курсанти ХНУВС прибули на Буковину для охорони публічної безпеки прикордонних територій
header image

За дорученням Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ протягом місяця спільно з поліцейськими Чернівецької області та прикордонниками виконуватимуть завдання, спрямовані на посилення охорони безпеки та правопорядку на території Буковини.

Бінарні заняття із міжнародного права
header image

Для курсантів факультету № 2 навчальної групи 201 старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська провела два бінарних заняття із дисципліни «Міжнародне право». Семінарське заняття за темою «Права людини у міжнародному праві» було проведено разом із засновницею громадської організації «Асоціація Євроклубів Вінниччини» Єлизаветою Савчук.

Учасники конкурсу «Фінансова абетка» отримали нагороди
header image

Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Дар’я Коробцова разом із заступницею директора з навчально-виховної роботи Харківського ліцею № 28 Харківської міської ради Анастасією Провоторовою привітали ліцеїстів із здобутками у науково-творчому конкурсі з фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Фінансова абетка».

Відбулося чергове заняття Школи наукового лідерства ХНУВС
header image

Факультативне заняття, яке провів працівник відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров, пройшло за участі курсантів, студентів, слухачів магістратури, аспірантури та ад'юнктури. Андрій Прохоров розповів про понад сторічну історію відколи розпочалася підготовка охоронців правопорядку на харківській землі.

Опанування тактики зупинки транспортного засобу
header image

Для слухачів первинної професійної підготовки, які навчаються за спеціалізацією «Спеціальна поліція», в інституті післядипломної освіти ХНУВС проведено чергове бінарне заняття з тактичної підготовки. Викладач циклу спеціальних дисциплін Олександр Мартиненко та інспектори Управління патрульної поліції в Харківській області Рушан Джавід-огли Агаєв та Антон Брусєнцев розглянули тему «Тактика зупинення транспортного засобу з різними ступенями ризику».