Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО 2019!

До уваги випускників шкіл! З 5 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 25 березня 2019 року. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Бажаємо успіхів!

До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

ХНУВС проводить чемпіонат із лижних гонок

Сьогодні Харківський національний університет внутрішніх справ проводить чемпіонат із лижних гонок на першість університету.

Творчі вітання курсантів та студентів університету до Дня Святого Валентина (відео)

День усіх закоханих у Харківському національному університеті внутрішніх справ відзначили святковим концертом. Колективи художньої самодіяльності факультетів університету підготували творчі вітання для колективу навчального закладу.

Університет запрошує на День відкритих дверей

22 лютого об 11.00 у рамках проведення тактико-спеціальних навчань з особовим складом, у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей.

В університеті відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Указом Президента України від 11 лютого 2004 року було започатковано День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам’яті. Щороку цей день відзначають 15 лютого. У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи.

До 30-річчя виведення військ з Афганістану

Слухачі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», студенти та працівники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали творчий вечір учасника бойових дій в Афганістані, учасника Операції об’єднаних сил, полковника у відставці військово-повітряних сил, автора й виконавця патріотичних пісень Володимира Щеглова.

Слухачі курсів – представники керівного кладу Національної поліції отримали сертифікати

Представники керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання п’ятого заїзду завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Університет відвідали представники мас-медіа різних областей України

День правової безпеки журналістів для представників ЗМІ майже усіх регіонів України пройшов у Харківському національному університеті внутрішніх справ за участі Харківського прес-клубу. Представники різних медійних видань з Києва, Луцька, Чернівців, Тернополя, Дніпра, Донецька, Луганщини та інших ознайомилися з університетом та підготовкою фахівців для Національної поліції України.

Для слухачів курсів підвищення кваліфікації провели екскурсію

Інститутом післядипломної освіти та відділом соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ для слухачів короткострокових курсів підвищення кваліфікації – працівників керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти системи МВС України було організовано екскурсію по університету.