Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Керівники факультетів провели зустрічі з батьками першокурсників

Першокурсники прибули до Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження табірного збору. Проводжали молодь на навчання їх батьки та рідні. Після розміщення першокурсників у гуртожитках керівники факультетів провели зустрічі з батьками юнаків і дівчат.

Для проходження табірного збору до університету прибули першокурсники

Першокурсники Харківського національного університету внутрішніх справ готуються до табірного збору. Сьогодні юнаки та дівчата прибули до навчального закладу, розміщуються у гуртожитках, знайомляться один з одним, звикають до нових умов та розпорядку.

Допоможемо разом!

У провідного фахівця університету Людмили Володимирівни Терещенко нещодавно діагностували онкологічне захворювання. Зроблено операцію, триває медикаментозне лікування. Курс лікування коштує дорого, грошей на його проходження у повному обсязі не вистачає, а переривання нівелює досягнутий позитивний ефект. Звертаємося до всіх небайдужих працівників університету надати посильну допомогу Людмилі Володимирівні для подолання хвороби.

До уваги першокурсників!

Повідомляємо, що слідкувати за актуальними новинами та подіями, які відбуваються у Харківському національному університеті внутрішніх справ, можна не тільки на офіційному сайті навчального закладу, але й у соціальних мережах FacebookTwitterInstagramYouTube.

До уваги першокурсників!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ з 16 по 30 серпня 2018 року буде проведено табірний збір. Для проходження табірного збору вам обов’язково необхідно прибути до університету 15 серпня 2018 року до 16.00.

Курсантський підрозділ барабанщиць університету взяв участь в урочистих заходах

Курсантський підрозділ барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь в урочистому закритті кваліфікаційного раунду футбольних матчів жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018/2019 років.

Студентка Сумської філії стала чемпіонкою Європи з жиму лежачи

Студентка Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Рикун на чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи, що проходив у м. Бордо, виборола «золото» серед юніорок у ваговій категорії до 57 кг.

Представники університету взяли участь у «Харківському форумі з громадської безпеки»

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності, кандидат соціологічних наук, доцент, підполковник поліції Олексій Сердюк та начальник відділу міжнародних зв’язків підполковник поліції Станіслав Осятинський – взяли участь у «Харківському форумі з громадської безпеки».

Бібліотека університету поповнилася новою монографією

Начальник кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Олександр Юхно передав до бібліотеки навчального закладу понад 20 примірників монографії «Кримінальне провадження в суді присяжних».

Світла пам'ять!

Ректорат та колектив Харківського національного університету внутрішніх справ висловлює глибоке співчуття декану факультету № 3 майору поліції Колотіку Анатолію Сергійовичу у зв’язку з тяжкою втратою – смертю матері Колотік Наталії Анатоліївни.