"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Академічна доброчесність та інші критерії підвищення якості наукових досліджень

Старший науковий співробітник відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Маравська взяла участь у вебінарі «Академічна доброчесність та інші критерії підвищення якості наукових досліджень», організованому Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Навчальний посібник «Правове регулювання адміністративних послуг (у схемах)» – надійшов до університетської бібліотеки

До наукової бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшло нове видання – «Правове регулювання адміністративних послуг (у схемах)»: навч. посіб./ МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ; заг. ред. д-р юрид. наук, проф.; В. В. Сокуренка (О. В. Брусакова, К. О. Крут, І. В. Панова та ін.). – Харків: ХНУВС, 2021.- 120 с.

Науковці університету взяли участь у підготовці підручника з адміністративного права та монографії з адміністративного процесу

У межах науково-дослідної та методичної співпраці з Академією адміністративно-правових наук завідувачка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 доктор юридичних наук, професор Олена Салманова, професор кафедри доктор юридичних наук, професор Анатолій Комзюк та доцентка кафедри кандидат юридичних наук, доцент Ірина Казанчук долучилися до колективу авторів підручника «Адміністративне право України. Повний курс» (за ред. В. Галунька, О. Правоторової. – Видання четверте. – Херсон:ОЛДІ-ПЛЮС, 2021. – 656 с.).

Засідання наукового гуртка курсантів кафедри іноземних мов

Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олександр Левашов та викладач цієї ж кафедри Артем Білоусов провели для курсантів засідання наукового гуртка на тему  «Омофони і омографи в англійській мові та труднощі перекладу».

Засідання наукового гуртка, присвячене Міжнародному Дню захисту персональних даних

Відбулося засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6, присвячене Міжнародному Дню захисту персональних даних, який світова спільнота відзначає щороку 28 січня. Цей день було запроваджено з нагоди відкриття для підписання 28 січня 1981 року Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

Представниці Кременчуцького льотного коледжу взяли участь у міжнародному науковому семінарі

Представниці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Міжнародному науковому семінарі-круглому столі «Історичний шлях кримськотатарського народу з Криму до Литви», що проводився в Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені князя Вітовта Інституту розвитку Кременчука.

У ХНУВС проведено круглий стіл за участі керівництва університету та голів громад Харківського району Харківської області

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл за участі представників університету на чолі з ректором вишу генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком і голів громад Харківського району Харківської області.

Засідання наукового гуртка кафедри цивільного права та процесу

Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Під керівництвом доцента кафедри Юрія Чалого учасниками засідання обговорювалися проблемні питання Концепції оновлення норм цивільного законодавства.

Засідання наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

На кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 відбулося чергове засідання наукового гуртка. Керівник наукового гуртка – старший викладач кафедри, кандидат філологічних наук Михайло Овчинников у вступному слові наголосив на важливості науково-дослідної роботи студентів як складової освітнього процесу, окреслив основні напрями роботи гуртка у другому семестрі.

Засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6

Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 ХНУВС. Засідання провів керівник наукового гуртка доцент кафедри Володимир Тулупов.