"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
До уваги майбутніх абітурієнтів!

З 01 листопада 2021 року на Порталі для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету (https://osvita.np.gov.ua), відкрита для заповнення анкета для абітурієнтів вступної кампанії 2022 року.

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії України. Бій українських вояків-студентів для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Крути – символ героїзму українського юнацтва

Напередодні відзначення в Україні Дня пам'яті Героїв Крут у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбувся тематичний захід «Крути – символ героїзму українського юнацтва» з переглядом документального фільму «Крути – молода кров» із циклу проєкту «Україна – забута історія».

Пам'ятаємо про Крути (відео)

Щороку Україна вшановує пам’ять Героїв Крут. Наприкінці січня 1918 року в нерівному бою на залізничній станції «Крути» від рук більшовицьких загарбників загинули чотириста студентів і гімназистів, які героїчно боронили молоду українську державу. Їх подвиг – це символ патріотизму й жертовності українського народу, який завжди боровся і продовжує боротися за цілісність і незалежність країни. 

Герої Крут: роковані на подвиг

Вікопомний січень 1918 року... Уже 10 місяців тривала Українська революція. Було повалено владу російського царату, відновлена державність України у формі Української Народної Республіки, створені місцеві органи влади, відбувалася українізація освіти та культури. Але новий ворог стояв біля кордонів України – російський більшовизм. Військова потуга нової української держави була незначною і потрібна була допомога свідомої національної громадськості, щоб відстояти у борні відтворену незалежність.

День пам’яті Героїв Крут

Наукова бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ підготувала тематичну виставку «Крути – невгасимий вогонь української волі» до пам’ятної дати 29 січня, якої українська громадськість відзначає День пам’яті Героїв Крут. 

Відеолекторій для курсантів і студентів до Дня пам’яті Героїв Крут

Напередодні дня пам'яті Героїв Крут для курсантів і студентів усіх факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено відеолекторій. За запрошенням відділу соціально-гуманітарної роботи лекцію прочитав науковий  співробітник Харківського історичного музею ім. М.Ф. Сумцова Олексій Куртов.

Інструктаж курсантів напередодні стажування на посаді

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся інструктаж 237 курсантів випускних курсів факультетів №№ 1, 2, 4 напередодні стажування на посаді, що відбудеться у період з 07 лютого по 29 травня 2022 року у 17 територіальних органах Національної поліції.

ХНУВС у рейтингу «Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles»

Опубліковано січневий випуск 2022 року Рейтингу прозорості «Найкращі університети за цитуваннями у найкращих профілях Google Scholar». Рейтинг базується на аналізі цитованості 210 найбільш цитованих авторів вишу із загальнодоступних профілів Google Scholar (за виключенням перших 20).

Курсант університету Богдан Мошенський виборов право участі у юніорському чемпіонаті світу з шорт-треку

У м. Харків відбувся юніорський чемпіонат України з шорт-треку, в якому взяв участь курсант факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Богдан Мошенський. Він посів ІІІ місце на дистанції 500 метрів і ІІ місце в естафетній гонці на 3000 метрів. Він посів ІІІ місце на дистанції 500 метрів і ІІ місце в естафетній гонці на 3000 метрів. За результатами змагань курсант виборов право взяти участь у юніорському чемпіонаті світу з шорт-треку, що буде проходити у м. Гданськ (Польща).

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

17 лютого 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання забезпечення фінансової безпеки держави в умовах глобалізації" в онлайн-режимі

25 березня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання  персоналу системи МВС України" в онлайн-режимі

14 квітня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція "Кримінологічний вимір сучасності" в онлайн-режимі

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

18 березня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться II науково-практична конференція "Проблеми сучасної поліцеїстики"

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ про проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права» у 2021-2022 навчальному році»

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до ВПЗ ВКЗ (корпус 2/12, каб. 109), на електронну адресу sprosi.psihologa@gmail.com або за тел. (057) 73–98–356.