"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Особовий склад університету охоронятиме публічну безпеку і порядок у Харкові під час проведення футбольного матчу

Представники постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх справ у складі Харківського гарнізону поліції охоронятимуть публічну безпеку та порядок на вулицях Харкова під час проведення футбольного матчу.

В університеті відбулися урочистості з нагоди приведення до Присяги працівника поліції випускників курсів первинної професійної підготовки

Відбулися урочисті заходи з нагоди приведення до Присяги працівника поліції випускників курсів первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Курсанти університету відвідали Центр-музей А.С. Макаренка

Курсанти навчальних груп Ф3-209 і Ф3-203 університету разом зі своїми кураторами – доцентами кафедри педагогіки та психології Вікторією Доценко та Оксаною Платковською відвідали Центр-музей А.С. Макаренка при Курязькій виправній колонії для неповнолітніх імені А.C. Макаренка у селищі Подвірки Дергачівського району Харківської області.

Круглий стіл «Сучасна мовна політика в Україні»

З нагоди відкриття ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено круглий стіл «Сучасна мовна політика в Україні».

Проведення раннього скринінгу та інтервенцій у дослідженнях споживання алкоголю та наркотиків: практичні здобутки

Заступник завідувача Науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Сердюк взяв участь у семінарі «Проведення раннього скринінгу та інтервенцій у дослідженнях споживання алкоголю та наркотиків: практичні здобутки», який пройшов у Києві і співорганізатором якого вже кілька років є ХНУВС.

Лекція до Дня визволення України від нацистських загарбників

У рамках роботи Університету культури (на громадських засадах) Харківського національного університету внутрішніх справ працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи було організовано проведення відеолекторію до Дня визволення України від нацистських загарбників, який відзначається 28 жовтня.

Спортсменів університету привітали з перемогами

Відбулося нагородження курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, які взяли участь у змаганнях з різних видів спорту. У чемпіонатах Харківської області з гирьового спорту, шашок спортсмени університету посіли призові місця.

Для слухачів магістратури проходять тренінги з питань взаємодії поліції з населенням

У рамках проекту «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України» між керівництвом Харківського національного університету внутрішніх справ та керівництвом регіонального представництва у м. Харків Консультативної місії ЄС в Україні досягнуто домовленості щодо проведення тренінгів з питань взаємодії поліції з населенням для слухачів магістратури факультету № 3.

Співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності ХНУВС Євгенія Гладкова взяла участь у програмі «Батьківські збори» на «7 каналі»

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності кандидат юридичних наук, капітан поліції Євгенія Гладкова взяла участь у прямому ефірі програми «Батьківські збори» на «7 каналі».

Відбулися загальні збори наукового товариства курсантів і студентів університету

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися загальні збори наукового товариства курсантів і студентів. Під час заходу було підбито підсумки роботи товариства за минулий рік та проведено урочисте відкриття наукового сезону 2018–2019 рр. 

Оголошення

16 листопада 2018 року Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує Вас взяти участь у роботі VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми трудового законодавства, законодавства про державну службу та службу в правоохоронних органах»

21 листопада 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання досудового розслідування та тенденції розвитку криміналістичної методики»

23 листопада 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання протидії кіберзлочинності та торгівлі людьми»

30 листопада 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  VII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави»

14 грудня 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Шляхи покращення професійного рівня працівників кінологічних служб».

До уваги!

З 1 січня 2016 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.