"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Курсанти, студенти та працівники ХНУВС надають донорську допомогу

Курсанти, студенти та працівники Харківського національного університету внутрішніх справ постійно надають донорську допомогу. Сьогодні вони здали кров у Харківському обласному центрі служби крові, яка необхідна для хворих, виготовлення медичних препаратів. 

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19. Зателефонувавши за номером 0-800-31-80-31, можна поставити будь-яке запитання щодо симптомів захворювання, алгоритму своїх дій, епідситуації, а також попросити про допомогу.

Дискусійний клуб англійською мовою «Боротьба з організованою злочинністю: досвід країн Європейського Союзу» відбудеться онлайн

14 квітня 2020 року об 11.00 буде проведений онлайн Дискусійний клуб англійською мовою на тему «Боротьба з організованою злочинністю: досвід країн Європейського Союзу» для здобувачів вищої освіти та співробітників ХНУВС.

Телефони гарячих ліній

Отримати інформацію щодо COVID-19 ви можете, звернувшись на телефони гарячих ліній: м. Харкова та Харківської області, м. Суми та Сумської області, м.Кременчук.

МВС запустило чат-бот щодо протидії домашньому насильству в умовах карантину, – Катерина Павліченко

Чат-бот #ДійПротиНасильства працює у месенджері Telegram та створений Міністерством внутрішніх справ України у тісній співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ та Національною поліцією України.

Рейтинг університетів за показниками Scopus: ХНУВС піднявся на 17 позицій

Сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складається рейтинг українських закладів вищої освіти.

Курсанти та студенти Сумської філії ХНУВС долучилися до волонтерського руху

Курсанти та студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, які за умов карантину навчаються дистанційно, долучилися до волонтерського руху, надаючи допомогу найбільш уразливим верствам населення.

Волонтери Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС надали допомогу дітям

Група волонтерів Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ продовжує надавати допомогу дітям з Кременчуцького Центру соціально-психологічної реабілітації. Так, викладачами та працівниками коледжу було закуплено товари першої необхідності в умовах карантину. Це - дезінфікуючі засоби, рідке мило, антисептики, пральний порошок, вологі серветки, памперси, іграшки та книжки. 

Представники факультету кіберполіції виявляють в Інтернеті фейкові та шахрайські повідомлення, факти поширення неправдивих чуток

Представники факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ, співпрацюючи з Департаментом кіберполіції Національної поліції України, допомагають виявляти в мережі Інтернет фейкові повідомлення про коронавірус і шахраїв.

Дискусійний клуб англійською мовою проведено онлайн

Старший радник з питань загальної правоохоронної діяльності Регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в м.Харкові Туомо Корхонен провів вебінар для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічного складу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

23 квітня 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться у дистанційно-заочній формі науково-практична конференція, присвячена пам’яті віцепрезидента Кримінологічної асоціації України, професора Олега Михайловича Литвака «Держава і злочинність. Нові виклики в епоху постмодерну»

24 квітня 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться у дистанційно-заочній формі Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, суспільство, закон», присвячена пам’яті професора С. П. Бочарової 

14 травня 2020 року на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція «Авіація, промисловість, суспільство»

15 травня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться XXVII науково-практична конференція курсантів та студентів «Сучасна наука і правоохоронна діяльність»

15 травня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених»

22 травня 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція, присвячена світлій пам’яті О.А. Пушкіна «Проблеми цивільного права та процесу»

27 травня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Протидія кіберзлочинності та торгівлі людьми»

28 травня 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми розвитку соціально-трудових прав та профспілкового руху в Україні»

29 травня 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України»