"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Колектив університету долучився до Всеукраїнського дня довкілля

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ долучився до Всеукраїнського дня довкілля. Озброївшись мітлами, лопатами та миючими засобами, весь колектив університету разом зі слухачами, курсантами та студентами зібрався разом, щоб навести чистоту й порядок на території навчального закладу та на своїх робочих місцях.

15 років потому. Зустріч випускників ХНУВС

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників 2003 року, які навчалися за спеціальностями: «Правознавство», «Інформаційні управляючі системи та технології» та «Захист інформації та автоматизація її обробки» на факультеті № 3 – управління та інформатики (нині – факультет № 4).

ХНУВС у рейтингу ВНЗ України за даними наукометричної бази даних Scopus

На порталі Освіта.ua опубліковано черговий рейтинг вищих навчальних закладів України за показниками наукометричної бази даних Scopus станом на квітень 2018 року. Згідно з його результатами Харківський національний університет внутрішніх справ займає 150 позицію серед 162 українських вишів.

 

Весняна толока

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалася «Весняна толока», яка проходить у рамках місячника «Сумська весна ‒ 2018». У заході бере участь колектив філії разом зі студентами. 

 

Актуальні питання сучасної науки і права

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася IX Всеукраїнська науково-практична конференція студентів «Актуальні питання сучасної науки і права». Конференція проводиться щороку, її головна мета – обмін інформацією про наукові здобутки студентів та курсантів вищих навчальних закладів України у сфері юриспруденції, економіки, філософії, соціології, історії, лінгвістики, гуманітарної освіти, а також окреслення подальших перспектив наукових пошуків молоді.

Працівники Академії поліції долучилися до всеукраїнської толоки

Працівники Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) разом зі слухачами навчального закладу долучились до всеукраїнської толоки в рамках місячника «Сумська весна ‒ 2018».

 

Бінарне заняття для слухачів Академії поліції

На базі Головного управління Національної поліції в Сумській області працівниками Управління інформаційно-аналітичної підтримки спільно з викладачами центру Миколою Лук’яновим та Русланом Шелеховим було проведено практичне заняття зі слухачами Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) за напрямами службової діяльності «Слідчі» та «СРПП, ІТТ».

З вірою в майбутнє

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ разом із представниками органів влади Дергачівщини та освітянами провели для молоді свято обдарованості «З вірою в майбутнє», в рамках якого було проведено профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді району.

Учасники ХIX Студентської науково-практичної конференції іноземними мовами розглянули питання протидії корупції в Україні

Учасники ХIX Студентської науково-практичної конференції іноземними мовами «Роль поліції у боротьбі з корупцією (зарубіжний досвід)» під час роботи в секціях розглянули такі напрямки антикорупційної діяльності поліції за кордоном, як правове регулювання діяльності посадових осіб, моніторинг виконання антикорупційного законодавства, антикорупційна діяльність міжнародних поліцейських організацій, створення спеціалізованих антикорупційних органів, підрозділів та громадських груп, виділення необхідних ресурсів та надання належних повноважень органам протидії корупції тощо.

До уваги працівників, слухачів магістратури, курсантів та студентів університету!

21 квітня 2018 року о 9.00 на великому плацу Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться шикування з нагоди Всеукраїнського дня довкілля.

Оголошення

27 квітня 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Фонові для злочинності явища: запобігання та протидія"

17 травня 2018 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться XXV науково-практична конференція курсантів та студентів "Актуальні проблеми сучасної науки і правоохоронної діяльності"

17 травня 2018 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених»

24 травня 2018 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться III Міжнародна науково-практична конференція «ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МВС УКРАЇНИ»

25 травня 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція "Проблеми цивільного права та процесу", присвячена пам'яті О.А. Пушкіна

До уваги!

З 1 січня 2016 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.