"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Щербакова Ірина Василівна

Начальник відділу зв’язків з громадськістю ХНУВС, кандидат соціологічних наук, член Національної спілки журналістів України
Щербакова Ірина Василівна

Відділ організує свою роботу у взаємодії з усіма підрозділами Харківського національного університету внутрішніх справ згідно з перспективними та поточними планами. Його працівники здійснюють комплекс заходів, спрямованих на реалізацію інформаційної політики університету, формування позитивного іміджу поліції України шляхом впровадження гласності як одного з основних принципів діяльності органів внутрішніх справ. Для забезпечення оперативного інформування населення про життя й діяльність університету (офіційні зустрічі, наукові конференції, лекції, бесіди, екскурсії, концерти художньої самодіяльності, спортивні змагання тощо) відділ організує взаємодію університету з електронними та друкованими засобами масової інформації, забезпечує участь керівництва та працівників вищого навчального закладу у прямоефірних теле- та радіопрограмах, а також у брифінгах, прес-конференціях, круглих столах, роботі прямих ліній телефонного зв'язку з громадянами тощо на актуальні теми сьогодення.

З метою оперативного розповсюдження інформації про діяльність університету використовуються мережа Інтернет з публікацією матеріалів на внутрішньому та зовнішньому сайтах ХНУВС; здійснюється моніторинг розміщених у засобах масової інформації матеріалів щодо діяльності університету та органів внутрішніх справ. Працівники відділу беруть участь у підготовці та розповсюдженні інформаційно-рекламної друкованої продукції, що популяризує діяльність університету. У 1998 р. університетом започатковано видання газети «Служимо Закону». Декілька разів її випуск зупинявся. У листопаді 2012 р. вихід друкованого видання було поновлено.

Багато уваги приділяється виготовленню власної відеопродукції. Працівники відділу готують не лише відеосюжети для поширення їх на регіональних телеканалах та на Інтернет-сайті університету, а й створюють навчальні фільми, іміджеві фільми про університет, рекламні та тематичні відеоролики тощо.

Діє стаціонарна виставка фоторобіт, де висвітлюються найяскравіші заходи та події університетського життя. Працівники ВЗГ беруть участь в оформленні університетської Дошки пошани, розробляють дизайн і виготовляють вітальні плакати, поліграфічну іміджеву продукцію – журнали, газети, календарі різного формату, буклети, які розповсюджуються під час проведення профорієнтаційних, святкових та інших масових заходів університету.

Відділ бере активну участь в організації та проведенні профорієнтаційних заходів. Для майбутніх абітурієнтів створена та постійно оновлюється рубрика «Абітурієнт» на веб-сайті університету. Інформація про ХНУВС також надається у довідниках для абітурієнтів, працює телефонна лінія приймальної комісії університету, яка дає можливість майбутнім абітурієнтам та їх батькам отримувати кваліфіковану і достовірну інформацію про вищий навчальний заклад. У листопаді 2012 р. започатковано ще одну рубрику «Лист ректору», яка дає можливість зворотнього зв’язку, безпосереднього спілкування з ректором.

Працівники відділу зв’язків з громадськістю – активні учасники таких профорієнтаційних заходів, як «Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту», «Ярмарок професій», що проводяться спільно з Харківською обласною державною адміністрацією, Харківським міським виконавчим комітетом, іншими державними установами та організаціями. Працівники ВЗГ забезпечують такі заходи рекламно-іміджевою продукцією у друкованому та відеоформаті, а інформація про проведені заходи висвітлюється у ЗМІ. У приміщенні відділу проводяться круглі столи, прямі телефонні лінії, зустрічі з видатними людьми сучасності тощо.

Усі працівники відділу є членами Національної спілки журналістів України, вони мають вищу освіту й досвід роботи у засобах масової інформації, а атестовані – у практичних ОВС.

Відділ зв’язків з громадськістю бере активну участь у заходах, що проводяться Харківською обласною організацією НСЖУ, організують спільні іміджеві акції. Університетська газета «Служимо Закону» неодноразово нагороджувалась дипломом «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «Газети ВНЗ». Працівники відділу зв’язків з громадськістю були відзначені Спеціальним дипломом міжнародного конкурсу телепрограм і фільмів з правової та правоохоронної тематики «Золотий Георгій». За професійну й творчу роботу з висвiтлення дiяльностi органiв внутрiшнiх справ України співробітники відділу заохочувалися керівництвом Міністерства внутрішніх справ України, ГУНП України в Харківській області, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Харківського національного університету внутрішніх справ.

Склад відділу:

  • Щербакова Ірина Василівна – начальник відділу, кандидат соціологічних наук, член Національної спілки журналістів України
    Переглянути профіль у Google Академії
    Переглянути профіль ORCID
  • Курилова Галина Василівна – провідний фахівець, член Національної спілки журналістів України
  • Мартинова Лідія Анатоліївна– фахівець
  • Козюменський Дмитро Вікторович – фахівець
  • Петля Ольга Валеріївна– фахівець
  • Арлаускайте Регіна Стасисівна – фахівець


Фото колективу ВЗГ


Під час робочої наради ВЗГ


В загальній бібліотеці ХНУВС


Підготовка матеріалів до проведення „гарячої” телефонної лінії


Науково-практична конференція у ХНУВС


Під час робочої наради ВЗГ


Працівники ВЗГ під час роботи над спецвипуском газети «Служимо Закону»


Проведення круглого столу із представниками ЗМІ


Радник ректора ХНУВС в ліцеї


Нагороди ВЗГ ХНУВС