Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 за участі завідувачки кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірини Панової, керівниці наукового гуртка Вікторії Мельник, викладачів кафедри та здобувачів освіти факультету № 6.

Вікторія Мельник нагадала всім присутнім події, що сталися 26 квітня 1986 року у місті Прип’ять. Ірина Панова акцентувала увагу здобувачів освіти, що атаки росії поблизу атомних об’єктів України, окупація Запорізької АЕС та перетворення її на військову базу ставлять світ під загрозу нової катастрофи. Із доповіддю про наслідки вторгнення російських окупантів на ЧАЕС на тему «Чорнобильська трагедія» виступила студентка 2 курсу Марія Варійчук.