Програма USAID "Справедливість для всіх" з вересня 2022 року співпрацює із Asser Institute (Нідерланди, Гаага) задля посилення спроможності зацікавлених українських правничих шкіл викладати міжнародне кримінальне право і процес через залучення викладачів та студентів зацікавлених правничих шкіл до проведення спільних заходів (воркшопів, гостьових лекцій тощо) англійською мовою задля налагодження професійних контактів між українськими викладачами та міжнародними експертами в галузі міжнародного кримінального права.

З листопада 2023 року Програма USAID "Справедливість для всіх" у співпраці із Asser Institute розпочне новий цикл заходів англійською мовою для зацікавлених викладачів та студентів правничих шкіл задля надання подальшої підтримки розвитку викладання міжнародного кримінального права і процесу в Україні. Запланований цикл заходів триватиме до березня 2024 року і включатиме 10 воркшопів для викладачів, 4 гостьові лекції, а також напрацювання посібника для українських викладачів міжнародного кримінального права та процесу.

Прошу заповнити цей стислий опитувальник: https://forms.gle/x26rLueB4AhvqWja9

Це опитування покликане допомогти Програмі USAID "Справедливість для всіх" з'ясувати чи представники інших правничих шкіл, в яких викладається або планується до викладання міжнародне кримінальне право, були б зацікавлені долучитися до заходів Програми USAID "Справедливість для всіх" та Asser Institute, зокрема тематичних воркшопів  для викладачів та гостьових тематичних лекцій для студентів та зацікавлених викладачів.

Прохання до зацікавлених викладачів заповнити опитувальник до 27 жовтня 2023 року.