Шановні друзі, ви готові спробувати себе в ролі справжнього криміналіста?

Зовсім скоро у вас буде така можливість, адже ми раді оголосити початок реєстрації на Регіональний конкурс слідчих дій імені Ґанса Ґросса!

Даний захід спрямований на вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок з криміналістики. Звучить неймовірно цікаво, чи не так?

Тоді мерщій реєструйте команду з 4-5 студентів-правників та вирішуйте ситуаційне завдання

До участі запрошуються студенти/студентки I-VI курсів ЗВО, що навчаються за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність».

Слідкуйте за дедлайнами

19 жовтня - 29 жовтня – період подачі заявок
30 жовтня - 5 листопада – вирішення ситуаційного завдання

За результатами вирішення ситуаційного завдання 6 команд буде запрошено до Чернівців для участі в офлайн-етапі.

Дата проведення офлайн етапу: 10 листопада
Місце: м. Чернівці, вул. Університетська, 19, юридичний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, криміналістична лабораторія Ґанса Ґросса

У разі виникнення будь-яких запитань звертайтесь за наступними контактами

Email: [email protected] – кафедра кримінального права Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича