Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. За традицією представники Харківського національного університету внутрішніх справ привітали зі святом вихованців підшефного навчального закладу – Комунальний заклад «Харківська санаторна школа-інтернат № 11».

Представники усіх факультетів, ад’юнкти та аспіранти вишу для учнів своїх підшефних класів влаштували свято, заохотили дітей призами та солодкими подарунками. Вони організували проведення розважального шоу «Сафарі – паті (археологи)» для хлопців і дівчат початкової школи, а також відвідали кожний клас та поспілкувалися з учнями. Шефи побажали дітям якомога більше щирих посмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.