Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у VІІ міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Інноваційні технології у контексті іншомовної підготовки фахівця», організатором якої став Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». На конференції було розглянуто актуальні питання мовознавства, перекладознавства та методики викладання філологічних дисциплін. Свої доповіді учасники представили в п’яти секціях: «Актуальні проблеми іноземної філології та перекладознавства», «Міжкультурна комунікація», «Інноваційні методики та технології викладання іноземних мов у закладах вищої освіти», «Слово і текст у просторі культури», «Аспекти інтелектуальної власності в системі вищої освіти». Обговорення відбувалося на платформі Zoom.

Широка географія дослідників говорить про важливість теми, адже захід об’єднав учасників як з України, так і США, Великої Британії, Німеччини, Бразилії, Норвегії. Наталія Кобилко представила до розгляду доповідь «Соціокультурний аспект вивчення української мови як іноземної студентами-азербайджанцями». Кожен учасник отримав програму конференції та сертифікат, а наукові розвідки будуть опубліковані у фаховому виданні.