Харківський національний університет внутрішніх справ опікується підшефними навчальними закладами. Для запобігання випадків дорожньо-транспортних пригод за участі підростаючого покоління, їх безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення й узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів фахівцем відділу соціально-гуманітарної роботи Ваталієм Сагайдачним спільно з доцентом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки майором поліції Миколою Кателюхом у підшефному Комунальному закладі «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою “Правоохоронець”» проведено профілактичні інформаційно-просвітницькі бесіди щодо дотримання виконання правил дорожнього руху. Представники університету розповіли вихованцям ліцею  про необхідність використання ременів безпеки, світловідбиваючих елементів, ознайомили з правилами надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП тощо.

Було також акцентовано увагу молоді на перевагах здорового способу життя та формуванні соціально-позитивного світогляду.