Відбулося чергове засідання наукового гуртка за темою «Проблеми адміністративного права» кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Зустріч була присвячена підведенню підсумків роботи наукового гуртка та обговоренню напрямів роботи на наступний рік. У зустрічі взяли участь студенти та керівник наукового гуртка доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Вікторія Мельник. Вона акцентувала увагу учасників гуртка на основних принципах, на яких ґрунтується діяльність поліції, проаналізувала сучасний стан захисту прав людини та роль діяльності підрозділів Національної поліції.

Під час засідання також було відзначено студентів, які вели активний науковий пошук, готували доповіді протягом всього навчального року. Серет них – Анна Шевцова, Катерина Лабунець, Анна Донченко, Софія Безугла, Вікторія Родичева та інші.

Керівник гуртка подякувала за плідну працю та побажала успіхів у подальшій науковій роботі.