Розпочався захист матеріалів проходження стажування на посаді у курсантів четвертого курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Психологія».

Знання та вміння, отримані в практичних підрозділах ювенальної превенції на посаді психолога розпочали захищати курсанти навчальної групи Ф3-409.

Захід проходив у тренінговій аудиторії у формі поліцейського квесту. Відповідно до отриманих фабул, курсанти вирішували різні завдання. Отримані результати дали можливість членам комісії перевірити їх теоретичні знання та здобуті практичні навички.

Захист приймали науково-педагогічний склад кафедри психології та педагогіки факультету № 3 – завідувачка кафедри Олена Федоренко, професори кафедри Наталя Мілорадова та Світлана Харченко, а також заступниця начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Харківській області полковник поліції Лариса Радіонова.